Ефірна олія кипариса 1.0 кг (1160 мл)
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ефірна олія кипариса дуже схожа на інших представників класу хвойних рослин за своїми зовнішніми характеристиками — текучості, легкості, швидкості всмоктування в шкіру, блідому окрасу з легкими жовтими нюансами. Аромат кипарисової олії дуже складний, його не так легко розпізнати серед групи хвойних запахів. Він являє собою певний симбіоз тонів, близьких до ароматів високогірних хвойних і чайного дерева. В основі запаху кипарисової олії — димчасто-бальзамічні відтінки солодкого аромату, доповнені варіативним спектром півтонів пряних, смолистих, глибоко-деревних, теплих і кілька урочистих нюансів.
ЗАСТОСУВАННЯ
Косметичні властивості олії кипариса активно використовуються у виробництві засобів для чутливої шкіри, схильної до різних дерматологічних реакцій і подразнень, а також для догляду за тонкою шкірою. Вважається, що олія кипарису здатна ефективно усувати акне, перешкоджає утворенню капілярного малюнка.
Ідеальна олія для щоденного догляду за комбінованою шкірою, відновлення еластичності і кровообігу сухої в'янучої шкіри. Завдяки активним в'яжучим властивостям чудово підходить для тоніків і скрабів.
Ефективна олія і для вирішення проблем занадто жирної шкіри, нормалізації жирності шкірних покривів голови, паралельно стимулюючи ріст волосся, попереджаючи лупу і зміцнюючи структуру волоса.
Завдяки властивостям глибокого проникнення і впливу на клітинний метаболізм кипарисову олію можна використовувати для боротьби з целюлітом.
Воно ефективно загоює порізи під час гоління, допомагає позбутися від папілом і бородавок.
Надаючи одночасно терпкий і дезодоруючий ефект, ця унікальна олія здатна зменшувати потовиділення, усувати надмірну пітливість ніг і ліквідувати неприємні запахи.
Рекомендовані методи застосування та дози ефірної олії кипариса:
Внаслідок активного впливу на гормональний фон і регуляцію роботи статевої системи, а також активного сечогінного впливу олію кипарису категорично не можна використовувати протягом усього терміну вагітності.
Крім того, при схильності до підвищених показників згортання крові кипарис краще не використовувати більше, ніж протягом 3 тижнів, а при онкозахворюваннях, псоріазі, схильності до утворення тромбів, мастопатії і реабілітації після інфарктів потрібно відмовитися від вживання зовсім.
Після нашкірного нанесення: не більше 3 хвилин відчувається печіння, почервоніння, поколювання, а при водних процедурах — зігріваючий ефект в проблемних областях.
Для гарячих інгаляцій достатньо 1, максимум 2 краплі на коротку 5-хвилинну процедуру, а холодні краще проводити при нанесенні кількох крапель на рушник або носовичок.
У ароматичні ванни додають не більше 5 крапель, починаючи з 3 процедур, а для ножних ванн — не більше 10 крапель.
Косметичні препарати збагачують, додаючи на кожні 5 г основи 2-3 краплі кипарисової олії.
Для теплих та холодних компресів достатньо 5 крапель олії.
Мікроклізму проводять при додаванні 2 крапель олії кипарису на 30 г базових олій жожоба або макадамії.
Для персональних аромакулонів використовують 2 краплі, для масажу та спиртових лосьйонів — 4-5 крапель на 10-15 мг основи.
Для ароматризації приміщення використовують 4-6 крапель кипарисової олії.