Ефірна олія ладану 25 мл
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ефірна олія лавру зовні злегка зелена або жовтувата, дуже текуча, рідина. Особливий аромат ладану цілком передається і в запахі ефірної олії, який належить до самим теплих — воно трохи нагадує камфору, але з явною солодкуватою, терпкою домішкою. Це один з найсильніших афродизіаків, дає змогу глибоко зануритися у світ насолод і відкриває нові грані чуттєвості.
ЗАСТОСУВАННЯ
Ладан — це одна з основних ефірних олій для догляду за старіючою шкірою, яку часто додають і в засоби для догляду за сухою шкірою. Загальний напрямок впливу олії ладану — вирівнювач, що підвищує пружність, повертає свіжий вигляд, що сповільнює старіння.
Завдяки тому, що ладан сприяє оновленню шкіри, підвищує регенеруючі властивості, він ефективно загоює рани, порізи і запалення. Схоже олія ладану впливає і на стан волосся, підвищуючи його еластичність, відновлюючи цілісність, перешкоджаючи їх випадінню і утворення лупи.
Найбільш активно ладан впливає на дихальну систему, поглиблюючи і сповільнюючи дихання, сприяючи лікуванню інфекційних і хронічних захворювань не тільки дихальних шляхів, але і легенів. Це одна з основних олій з властивостями легеневого антисептика, здатних зупиняти і заспокоювати нав'язливий кашель.
Олія покращує дієвість засобів для лікування астми та хронічних бронхітів, допомагає впоратися з нежиттю. Активно впливає і на роботу лімфатичної системи, нейтралізуючи негативні впливи, зменшуючи лімфатичні вузли і сприяючи активному обміну речовин.
Не менш активно ладан застосовують для регулювання та лікування сечостатевої системи, зокрема для збільшення тонусу матки.
Рекомендовані методи застосування та дози ефірної олії ладану:
При контакті зі шкірою ладан протягом не більше 2 хвилин викликає поколювання і печіння. Ладан не протипоказаний вагітним, його з обережністю слід застосовувати лише при псоріазі, шкірних захворюваннях, онкологічних захворюваннях, вовчаку, склерозі та Паркінсоні (тільки під наглядом лікаря).
Ефірну олію ладану використовують у підвищених дозах (порівняно зі стандартними).
Для аромалампи використовують не 2, а 5 крапель олії ладану, для ванн — близько 6, а для аромакулонов — 3 краплі.
При бронхіті, астмі та інших захворюваннях органів дихання проводять гарячі інгаляції по 5 хвилин, додаючи у воду 1 краплю ладану.
Холодні інгаляції проводять, вдихаючи масло з флакона протягом не більше ніж 5 хвилин.
Для масажу на 15 грам базової олії додають 5 крапель ефірної олії ладану, таку ж концентрацію використовують і для косметики.
Олію ладану застосовують також для виробництва пахощів, домашніх духів і мила.