D-лімонен 0,5 кг (595 мл)
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Концентрація лімонену (Limonene) в косметиці не перевищує 0,01%, тому його згадують одним з останніх у списку інгредієнтів.
Властивості лімонену, що застосовуються в косметиці:
Ароматична. Лімонен надає свіжий, легкий цитрусовий або хвойний аромат косметиці і гігієнічним засобам.
Розчиняє. Лімонен чудово розчиняє жири, а тому використовується при виробництві косметичних засобів як нешкідлива альтернатива спиртів.
Дезінфікуючий. Лімонен ефективно бореться з грибковими та бактеріальними мікроорганізмами, цвіллю, кліщем, допомагаючи очищати шкіру і оберігаючи косметику від псування.
Лімонен - ефективний репелент, оскільки не лише відлякує, але і знищує багатьох комах, тому його включають до складу мазей, спреїв, оберігають від укусів комах.
Косметику з лімоненом рекомендується зберігати в прохолодному сухому місці.
У якій косметиці зустрічається лімонен?
- Креми для обличчя і тіла
- Лосьйони
- Тоніки
- Засоби для засмаги
- Шампуні, кондиціонери
- Декоративна косметика
- Засоби для гоління
- Мило, піна для ванни, гель для душа
- Декоративна косметика
- Помади, бальзами для губ
Застосування косметики з лимоненом небажано:
- при підвищеній чутливості шкіри
- при схильності до алергії, особливо на цитрусові і хвойні компоненти
Що таке Лімонен (Limonene) зустрічающийся у складі косметики?
Лімонен – це речовина, що відноситься до терпенових вуглеводнів. Вперше його виділили з ефірної олії помаранчових кірок ще в середині 19 століття. Спочатку вчені вважали, що у лімонену є безліч різних варіантів-ізомерів, оскільки цей ароматний елемент виявляли в ефірних оліях бергамоту, кмину, лимона, м'яти, петрушки, кропу, сосни і багатьох інших рослин, і навіть давали цим варіантам різні назви. Але потім прийшли до висновку, що різновидів лімонену всього дві – одна міститься в оліях цитрусових і пахне лимонної свіжістю, а іншу, що володіє запахом хвої, витягують з скипидару і хвойних олій (до речі, термін «терпени» походить від латинського виразу Oleum Terebinthinae, що означає «скипидар»).